Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Attila0 #126374 üzenetére

    A 4K határeset és még a jövő, nem pedig a jelen. A 8K meg kicseszett messze van a jövőtől is.
    Akkor lenne jelen a 4K, ha ez lenne az alap felbontás tv adásoknál, de 100 csatornából 70 még mindig csak gagyi SD és monó hang álsztereóban. De ez nem csak Magyarországra igaz, nagyon kevés helyen van 4K, ami van az is többségében tesztadás.
    Nekem nincs (már) szükségem 8K tévére, de nyilván nem lesz más választásom 4-5 múlva, ha úgy döntök cserélni szeretnék, mert többségében 8K parasztvakító tévék lesznek kiállítva az áruházakban még parasztvakítóbb demókkal. Szóval, ahogy írtad a túl van tolva a felbontás, hát enyhe kifejezés.
    Vagy tényleg csak a felbontás növeléses agymosással lehet új terméket eladni, vagy lesz más "emberibb" fejlesztés is?
    Fasság az egész már... Mint írtam a 4K nekem bőven megfelel, egyre több ilyen tartalmú filmet tudok megvenni és egyik másik egyszerűen gyönyörű és itt ki is merült az egész, mert ahogy fentebb is írtam, annyira nem őrültem meg, hogy minden egyes nap 2 méterre üljek a tévétől, mert az 4K és az úgy hú de milyen k...va szép!

    Csak elmélkedtem... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák