Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sandró60

    addikt

    válasz zjuhasz #12294 üzenetére

    Szia!
    Eddig ezt vettem észre.Még örültem is az elöző szoftver verzióban még megvolt a visszaállitási lehetőség.A tv-t áprilisban vettem eddig két frissités volt rajta.Nemvolt az elöző frissitéseknél MENÜPONT szürkitése.Ha tudom előre akkor nemengedtem volna rá a frissitést. :W Ezért kérdezem hátha valaki tud egy olyan weboldalt ahol leirják,hogy mit javitottak a frissitésekben.A kérdésedre csak azt tudom válaszolni ha nincs az USB-re rákötve olyan külső lejátszó(Pendrive-HDD) ami nemtartalmaz dolbi digitalt akkor nálam is szürke ez az állitási lehetőség
    Egy szerencsém van az elöző beállitásaim megmaradtak:jön továbra is a dolbi digitál amit kipróbáltam HDD-re vett AVI-val.Azt tudom mondani nálad ha még nemszereztél be egy külső HDD-t próbálj valakitől kölcsön kérni és azzal próbálkoz,mert továbbra is mondom a TV usb-re kötöt külső meghajtóiról autómatikusan küldi optikán az erösitő felé a megfelelő audió jeletHa belegondolsz ez természetes ha egyszer csakPCM-jelet érzékel akkor nemválasztható a dolbi mód :K
    Nálam is ugyanaz a verzió :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák