Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalidor55

    aktív tag

    válasz PuMbA #119653 üzenetére

    a sárgás, illetve melegebb színű képet azért nem kajálom, mert az enyhén kékes színnél, jönnek elő olyan árnyalatú színek, amik igencsak tetszetősek számomra. arról nem beszélve, hogy a sárgás színárnyalatnál, a fekete, fehér, koszos fehér és, sárgás fekete, illetve szürke lesz. igazából mindegyik tv-ém a szememhez állítottam a színeket, de ennél nem tudom, mert, ha, nem kiemeltben, hagyom a beállítást, akkor tudom csak állígatni a színeket külön, és, akkor meg nincs akkora kontraszt, hiába rakom natívba, ezen a tv-én ez sem olyan hatékony, mint a többin. valahogy ezek miatt csalódás számomra a tv. nem hozza a megszokott samsungos filinget. a régi d6500-asomoz képest a képminősége, színei, egyebek, kb 15-20%-al, ha jobbnak mondthatóak, és így vagyok az oled, vagy quled témakörrel is!, nekem, a d6500-ason is megfelelő volt a fekete, nem volt azal semmi baj!, igaz egy oled, quled jobb, de nem annyival, mint amennyivel többe kerűlnek. a színek, meg ugyanolyan jók és élénkek, a d6500-on, mint a oled, quledeken, legalábbis az én szememnek.a mostani 7002-es amiben igazán több, az a 4k minőség, de igazából, attól sem rogyok térdre örömömben, mert egy jó 1080p, is tud nagyon jó lenni, ami már elég egy megörökítendő családi video minőségnek pl. de persze kinek a pap....

    olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

  • stilo18

    addikt

    válasz PuMbA #119653 üzenetére

    "a napfény sárga színű"

    A napfény inkább 4-5000K színhőmérsékletű, szóval inkább van hideg fénye a napnak, mint meleg - az részben inkább csak napkelte /napnyugta.

    #PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

Új hozzászólás Aktív témák