Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz Raga #113151 üzenetére

    Szia,

    a termékekről nem tudok mit mondani (mert ugyanúgy át kéne néznem (LED TV) tesztoldalakt,blogokat mint neked, de most nincs időm).

    csak azért Írok hogy nem értem logikát, a vásárlást előtt kéne ezt pár hét alatt letisztázni milyen terméket (terméket priorizálva ha ez nincs akkor ezt stb) szeretnél, hogy mikor ráklikkeksz teljesen nyugodt legyél tudod mit veszel.

    Most a vásárlás után már mi értelme? (persze visszalehet még hívni) de tényleg? ráadásul nem is mondtad mik az igényeid6lehetőségeid mihez viszonyítsunk hogy jó e vagy sem ...

    De aki vásárlás után kérdezi hogy szerinted jót vettem ... :F ?
    soha nem szabd ilyet ...

    csak egy vélemény: fölösleges volt soundbart is venni egyszerre ... azt a pénzt inkább félre kellet volna raknod /vagy "jobb"/nagyobb tv-re költeni. Mert lehet a tv hangja is meg fog felelni*, és akkor fölösleges venni, ha meg nem, még mindig ott az opció hogy veszel egy jobbat később. (januárba mikor dobálnak ki mindent)
    *ez a soundbar nem fog olyan eget verő minőségi javulást adni, én inkább vennék sima soundbart mélynyomó nélkül, mert ezen a szinten nincs értelme mert nem kapsz értelmes mélynyomót, csak valami püffögni fog a sarokba.

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

  • válasz Raga #113151 üzenetére

    Nos, mindenképp várd meg, ha számít pár ezer forint is, lehetnek rá picit jobb akciók a napokban egész addig.

    Bár tavalyról kiindulva általában ugyanaz vagy csak picit jobb árak lesznek később is a "Joy napokhoz" képest.
    Szóval olyanra ne számíts, hogy jelentősen jobb árak lesznek majd.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák