Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz MrTuttle #10724 üzenetére

    Itt az áll, hogy BN01 ,BN02 (5,6,7) - S-MVA - CMO, tehát nem Samsung paneles. De ezt csak itt olvastam, nem értek hozzá. A Tied BN96, tehát mondom, nem 100.

    [ Szerkesztve ]

  • Anonymus23

    veterán

    válasz MrTuttle #10724 üzenetére

    E szerint az oldal szerint a BN96-12723 az egy LVDA kábel, szerintem nem a panel típusa.
    [link]

    Én nem sokat tökölnék neki, megnézném a szerviz menüben. Nem tudok róla, hogy ez garancia vesztéssel járna, de ha nem vagy benne biztos, akkor kérdezd meg a Samu ügyfélszolgálatot.
    Ha belemész a szervízmenübe, és ha ezt logolja,akkor azt is logolnia kellene, hogy mit bűvészkedtél benne. Márpedig a típusszámhoz nem kell semmit sem tenni, csak nézed...

    Ez a szervízmenüs dolog azért is furcsa nekem, mert olyan módon van megoldva, hogy ha a gyerek játszik a távirányítóval, és miért ne nyomogathatná meg ilyen sorrendben, akkor ugrik a garancia? Ugyan már, amikor olyan világban élünk, hogy a mikrohullámú sütőre rá kell írni, hogy nem macskaszárításra van kitalálva, akkor ez kicsit túlzás lenne...

    Viszont ha tilos a szervízmenübe belemenni, és máshonnan kívülről meg nem derül ki, akkor hogyan ígérhették meg neked, hogy Samsung panelest fogsz kapni. Ha megígérték, akkor megkérdeztem volna, hogy ők vajon honnan tudták ezt?
    Szvsz ez a Top paneles duma elég vérszegény, szerintem a Samsung azt írja rá, hogy Samsung, nem álnevezik...
    Ez a kalocsai cég is kezd szerintem nem kicsit elkurvulni. Ha csak nem már rég ribanc.

    NFSU17:
    Nekem a szervízmenüben 40A1UF0C (Samu panel) van,a panel hátulján meg BN07, akkor most szerinted kinek kellene hinnem?

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák