Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Éva83

    csendes tag

    Sziasztok!
    Korábbi hozzászólásomban #73905 írtam a Samsung LED TV HDMi kép problémáról. Azóta a Telekom kicserélte a set top box-ot egy vadi újra, a jelenség meégis megmaradt. Ergo a TV a ludas. Írtam a Samsungnak, ők azt válaszolták idézem: "logikai hiba lépett fel a készülék firmware-ben, ezért javasoljuk, hogy legyen szíves a firmware-t frissíteni, mely az ilyen logikai hibákat hívatott kiküszöbölni..." utána leírták hogy honnan, mit és hogyan kell letölteni, telepíteni USB-ről. Ez a T-NT14MDEUC-1109.0 Firmware. (egyébként jelenleg is ez van a TV-n...na mindegy..) A lényeg nem tudom USB-ről újratelepíteni a Fw-t mert ezt írja a készülék.:"nem található érv. frissítőfájl.Ellenőrizze az USB-t, majd próbálja újra." Interneten nem talál frissebb szoftvert. Szóval akkor most mi baja? Mindent úgy csináltam ahogy a Samsung javasolta, USB Fat 32-re formázva, frissítőfájl mappája a gyökérbe másolva. Vagy az lehet a baja, hogy ugyanazt akarom feltenni ami már rajta van a TV-n? Hogy lehet Fw-t újratelepíteni. esetleg egy régebbit feltenni? Azt hol lehetne letölteni?
    Segítsetek, mert nem akarom összetörni a TV-met. Köszi! :O

Új hozzászólás Aktív témák