Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz devil-k #56613 üzenetére

    Szerintem nagyon szép az f8000-es.
    Én elégedett vagyok vele leszámítva a világos hátteres foltot(meg mostmár csíkot az új kijelzővel, remélem kicserélik). A kijelző maga csak 17mm vastag, alul ahol van benne az elektronika ott vasatgabb csak.
    A smart baromságok engem se izgatnak annyira, de pár napig szórakoztató volt, a rendes táv a leghasználhatóbb hozzá, bár note2-ről is elég jól lehet irányítani.
    Nálam a fő szempont a méret volt, mert ez pont befér oda ahová az előző TV.
    Szép képe van, persze a hd adásokat próbálom előnyben részesíteni amióta megvan ez a tv.
    Filmet meg úgysem nézek ilyen kis képen. A 3D se volt szempont, engem zavar hogy villódzik, nem szeretem, de majd kipróbálom BD50 forrással is ha találok hozzá lejátszó progit, meg lesz megfelelő HDMI kábelem. Jó hogy van benne műhold tuner, így végre kidobhattam a polcról a beltérit és most olyan mintha antennáról jönnének a csatornák, felvenni is egyszerű, betoltam egy 1TB -s HDD-t, még egy dobozzal kevesebb a polcon a tv alatt.
    Legközelebb OLED TV-t veszek 4-5 év múlva, ha kinövik a gyerekbetegségeiket meg olcsóbbak lesznek.

Új hozzászólás Aktív témák