Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz evitiguF #153036 üzenetére

    Valóban első nap úgy voltam vele, hogy miért ne keressek rajta valamit ha már adott a lehetőség, de másnap már 560-ra módositottam a hirdetést! És amúgy pedig senkinek semmi köze hozzá szerintem, hogy mit miért és mennyiért hirdetek illetve adok el bármit is! DE, ha már a nagyközönségnél tartunk, akkor azt miért nem írtad le ide, hogy még rendesen neked állt feljebb, hogy nem adom oda a Soundbarral együtt a tévét neked 560-ért, hát már bocsánat, de mi vagyok én Máltai szeretetszolgálat??? Így is szerintem korrekt voltam, hogy egy 1 milliós tévét oda adtam volna majdnem fél áron, hozzáteszem a lőtéri kutya sem jelentkezett rá még így sem, úgy látszik már a jófejségre sincs igény ebben a mostani rothadó pöcegödörben :( Sőt még a végén én vagyok a szemétláda, mert nem adom oda még olcsóbban mint amennyiért előrendeltem, vicc...

    De megnyugodhatsz te is meg mindenki, mert töröltettem a rendelést, így vissza utalják a pénzemet, ezek után pedig megveheted majd 1 millió felett a tévét+310-ért a Soundbart, ennyi👍

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák