Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz belan #151309 üzenetére

    Akkor tegyük tisztába a dolgokat :K Lehet, hogy IPS(ADS) panelt kaptak az EU-s modellek DE, ez már nem az az IPS mint az évekkel ezelőttiek+nem Edge LED(azoknál szokott leginkább jelentkezni felhősödés) hanem zónákra osztott mini ledek vannak a panelban(nem kevés), ergo annak az esélye,hogy ezek a NeoQled tévék elkezdenek felhősödni kb annyi az esély mint, hogy én leszek ennek az országnak a miniszterelnöke😂 Persze minden készülékre megvan az esély /felhősödés, beégés, meg írhatnek ide meg vagy 10féle dolgot) de akkor ezzel az erővel semmit se vegyen az ember! Ez egy közel 1 milliós készülék, mert a megjelenéskor ennyi volt, és nem alsó liga, tehát nem hinném, hogy pár év alatt bármi nagyobb baj lenne vele, de ettől függetlenül persze minden benne van a pakliban, de mint előbb írtam akkor semmit sem szabad venni, ha ennyire parázik az ember! Plusz nekem még LCD tévékkel nem volt gondom SOHA, Oled ingyen sem kellene tudva a TE példádat, hogy folyamatos parában vagy a beégés miatt nem alaptalanul,hiszen már többször cseréltettél az Oled tévéiden panelt(most is várod a szervízt), szóval én inkább tartanék attól mint itt egy esetleges felhősödéstől :K Én megvettem használom nagy megelégedéssel, és semmi, de semmi okom nincs,hogy parázzak bármin is+van 3év garancia ha bármi történne esetleg...

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák