Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    Üdv,
    Idén 8 éves lesz a tv, itteni ajánlásra egy 46F6400-as lett, ami azóta is remekül kiszolgál. Néha-néha felmerül, hogy esetleg le lehetne cserélni, bár még semmi baja (amíg nem lesz, addig valószínűleg marad is). Pontosabban egy valami van, ami azért zavar: ez a dirty screen effect elég gáz. Igaz, lényegében csak foci közben látszik (még jó, hogy nem nézek focit), illetve egyéb homogén háttérnél, ha mozog a kamera. Nagy általánosságban, ill. filmeknél nem zavaró egyáltalán.
    Elolvastam néhány hsz-t mostanában, láttam ide berakott fotókat...Ez a foltosodás még az új modelleken is megvan??? :Y :Y :Y
    Hát akkor mégis mi a francot vegyek, OLED-et? Bár itt Vhiktor azt írja, az OLED is lutri :F Ezt mondjuk nem nagyon értem...ezek a felhősödések nem az egyenetlen háttérvilágítás következményei?
    Mennyit kell költeni egy 65"-os tv-re, hogy elfogadható minőséget kapjak? Nem a csúcs modellt keresem, inkább a best buy-t. A fő felhasználás: tv műsor 30%, Netflix és egyéb mkv filmek 50%, Xbox Series S 20%. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák