Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunkomen

    tag

    Sziasztok,

    UE48H6200 tv-met cserélném 65 colos 4K HDR tv-re és a segítségeteket kérném!

    A H6200-al maximálisan meg vagyok elégedve minden téren, szimplán csak újítanék egy nagyobbra. A napokban sokat olvastam, hogy manapság már jóval gagyibb a kínálat (kép, hang, csatlakozási lehetőségek terén) ezért nem merek random belevágni.
    300k alatt kapni olyan 65colos tv-t ami minőségben nem sz*rabb a jelenlegi tv-mnél? PL: UE65NU7xxx széria?
    Nem zárkózom el más márkától sem, de a samsung már bevált egyszer:) Illetve nem ragaszkodom az új termékhez. Ezt is egy zaciból vettem pár éve potom összegért.

    Amire használom:
    - számítógépről HDMI-vel fullhd sorozatok/filmek (nyilván itt érdemes átállnom a 2160p film beszerzésekre)
    - playstation 4, az sem árt ha rá tudom kötni mindenféle átalakító nélkül a régi ps1-et mint jelenleg is, de nem kritérium
    - kábeltv

    Amire nincs szükségem:
    - 3D
    - smart
    - internet/wifi adta lehetőségeket sem használtam ki, hiába ragaszkodtam hozzá anno
    - jó hangzásért sem szeretnék nagy felárat fizetni, akkor inkább kiváltom egy alsó-közép kategóriás 2.1-es hangprojektorral (30-40k) ha arról van szó

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák