Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalidor55

    aktív tag

    válasz Lackooo84 #119886 üzenetére

    szerintem a nagy többség nem használ, billentyűt és egeret a tv-hez, és keservesen smartoznak, persze van aki nem így éli ezt meg. de azok akik használnak, azok is bevalhatják legalább magukban, hogy a tv, egy pc-hez viszonyítva, marhamód lassú, netezős eszköz és egy pc-éhez viszonyítva, sokkal behatároltabb! ez a smartosdi csak arra, jó, hogy érdekességből nyomkorásszuk és, elégedetten dőljünk hátra a fotelba, hogy a tv-émen is tudok netezni, youtubozni és egyebek. én a tv-ét kizárólag megjelenítőként alkalmazom! na jó! a pvr funkciót is, használom, olykor, de azt sem szivesen, mert a buzi, samus mérnök úgy gondolta, hogy védett fájlként kell kezelni egy tv-ből felvett műsoranyagot és azt még egy másik samu sem játszhatja le, mert az szentségtörés lenne!, így leginkább a pvr-t is a pécén intézem és azon a tv-én nézem meg a felvett anyagot, amelyiken akarom! a hülye mérnök, meg nyaljon, golyót és igyon rá szennyvizet!!! :K csak mégis ők a nyerők,mert az a baj, hogy fizetnem kelett egy ilyen funkcióért is, és a pénzemért cserébe, még nincs is meg az a szabadságom, hogy, legalább a felvett anyagot, aztán bárhol megtekinthessem, ahol kedvem tartja! ezért samsungnak mégegy minusz! persze tudom, nemcsak náluk divat ez, de náluk divat annyira, hogy csak kizárólag 1 tv-én nézhető legyen, az anyag. :C

    [ Szerkesztve ]

    olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Új hozzászólás Aktív témák