Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalidor55

    aktív tag

    válasz PuMbA #119876 üzenetére

    a homogenitása jobb, mint a 6500-é, pedig az sem volt rosznak mondható., , honogén felületen, jó,viszont, tv adásoknál, a kép közepén, nagyon enyhe, függőleges csíkozásban látható a megvilágítás irány, de ezt csak én látom, a családban, akik még nézik a tv-ét senkisem. ezzel eggyüt lehet éppen élni, de egyre több a kompromisszum, ezért is, mondtam, hogy kezdek kiábrándulni a samukból. azért, remélem elketyeg, 7-8 évet ez is, mint a másik, mert az még hibátlanul üzemel, pedig megy napi, 5-8 órát is. ha ezt a 7002-őt lehasználom, akkor, úgy megyek majd új tv-ét venni, hogy, nem bízok vakon a samus, elvárokban, pedig eddig ezek bejöttek.úgy tűnik, hogy már nem nagyon tudnak odatenni, számottevő többletet, egy tv-ben, csak parasztvakítós funkciókban, amikre meg nincsen szükségem és a legtöbb embernek sem! a smart részét, még ki sem próbáltam! :)) ha lehetne az nélkűlit vettem volna, de nem lehet, mostanra, ekkorában mindegyik smart. viszont, ha már smart, akkor legalább 4 magos a proci és gyorsabb a csati váltás, bekapcsolás, egyebek. az ilyen, smartoskodás nálam , olyan, mint a okostelefon. csinálhastz a kütyün mindenféle dolgot, mint a sz. gépeden, csak jóval körűlményesebben és nehézkesebben. írjál be a goggleba a tv-éden egy , mondjuk, "hová menjen nyaralni a család viszonylag olcsón" keresési inzertet, mire végigpötyögöd, kezdhetsz borotválkozni, mert kinőtt a szakállad! :K :C aztán, ha van valami prücök lefagy, vagy egyébb, akkor kezdheted előlről, ha az egész napot az ilyesmire szántad! :K

    olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Új hozzászólás Aktív témák