Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sonkamiki

    tag

    Tervezem egy 40C650 tv vásárlását és ebben kérnék segítséget...akár pü-ben is.
    Van itt a "panel mizéria" :), akkor most melyik paneles az ami jó és melyik amit tuti nem szabad megvenni / hol látom a feliratát......a "tv hátulján" kívül :)/?
    A "frissítési ráta" sem igazán tiszta. A tv-nek akkor ténylegesen mennyi /tv adásoknál, illetve pc-re kötve/?
    A pc játékoknál mit jelent a "lag"? Akad a kép vagy elmosódott lesz? Nem játékra venném,csak érdekel mennyire zavaró a jelenség?
    A NET-s HD/FULL HD videóknál van értelme használni a "Motion Plus-t"? Láttam már "élőben" a kisebbik testvérét /32"/ tv adásnál elég meggyőző képe volt :).
    Pc-vel összekötve hány Hz-t tud a tv?
    Többnyire tv-ni fogok,de a pc monitort is kiváltanám vele.Csak DVI kimenetem van a pc-n arról egy adapterrel megoldható a HD/FULL HD anyagok átvitele a tv-re?
    Beégés elleni védelem van-e benne? A hibás pixeleket hogy tudom kiszűrni? Volt-e valakinek ilyen jellegű gondja?
    Kifutó modell sok helyen :Y , ez mikori évjáratú? Ugye nem egy "ősrégi" technika? :)
    Még egy utolsó kérdés: a típusjelölés után van-e jelentősége a minőség szempontjából a betűknek? Pl.: LE40C650L1K, LE40C650L1KXXU
    Köszönöm előre is a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák