Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erzsébeti

    tag

    Hali!

    A napokban már kérdeztem, de úgy látszik elsikkadt a hozzáértők szeme előtt, így megkérdezem még egyszer. Hátha tényleg csak elsikkadt, és tudja valaki a választ.
    Köszönöm.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    Van két problémám.

    Van egy 40C650 es Samu-m. kb 1 éve, és a T csoport digitális kábel TV-jét használom.
    Conax kártyán keresztül nézem az adásokat, és van egy HD kis-csomagom is a repertoárban...

    Az egyik problémám az az, hogy kb 1 hete egy kisebb csatornarendezés után megváltozott a TV csatornarendszere..
    Hogy mire is gondolok:

    Van kb 84 db digitális csatornám ami fogható.
    Ebből én a sor vége felé levő csatornákból átrendeztem 2 csatit, és a kb. 80-asról, feltoltam kettőt a csatornasor utolsó előtti két helyére.
    Ez azért volt fontos nekem, mert ezek számomra a preferált csatik ebből a utolsó sorozatrészből a csatornák közt.
    Eddig úgy használtam a dolgot, ha őket akartam nézni, hogy nyomtam egy 1 est, és utána a program fel-le gombokkal szépen odaléptem az aktuális helyre, tehát nyomtam egy-két - jelet, és ott voltam ahol kellett.
    Ez nekem kényelmes stb. és ezért is tettem közelebb az 1. csatihoz őket, hogy még kevesebb kattintásból elérjem.
    Na mármost, "sikerült" elérnem, hogy az eddigi kizárólagosan csak a digitális csatornákat tartalmazó állomássoromba sikeresen hozzátettem az analógokat is, így az 1-es digitális alatt nem a 84-es digitális lett, hanem a legnagyobb csatornaszámú analóg... :(

    Magyarán előcsaltam a teljes analóg listámat is valahogy...
    Hogy tudnám a napi használatból mellőzni ezt az analóg listát?
    Mit állítottam el?

    A másik meg az, hogy a HD kis-csomagban van egy általam igen kedvelt csati és ez a History HD.
    Ez gyak megszűnt létezni :(
    Azt írja ki, hogy "No access" (ezt egy CI menü ablakban).
    Van itt egy belépés opció, és ha itt belépek akkor azt írja ki, hogy "Kódolt Jel".

    Hová tűnt?
    Létezik, hogy nincs jogosultságom rá?
    De hogy?
    Mivel ez egy kis-csomag része, és a többi a csomagban lévő csatorna semmi gond nélkül megy...
    Gyak. ez is azóta nincs amióta piszkálgattam a csati-kiosztást, de szerintem ennek nem szabadna köze lenni hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák