Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Dusee #6781 üzenetére

    szerintem, a 2.1-gyel és 2.2-vel még a gyárin is előfordulhat

    de szerintem 2.3 gyárival nem, legalábbis nem hallottam még erről

    logikus mondják hogy a GPS is jobb gyárival, miért? mert hivatalos szoftvert kapott a Samsung a GPS chipgyártótól, és nem lehet csak olyan egyszerűen copy+paste-elni a custom romoknál

    akkor logikus hogy a GSM szoftveres része is jobb a gyárinál, egy mérnök programozó csapat készítették a Samsungnál, nem 16 éves ROM szakácsok egyedül

    ésszerű ahogy a GPS, úgy a GSM is megbízhatóbb, jobb, mert profik csinálták pénzért

    nem lelkes amatőrök, ingyen, ami bugozhat

    én nem engedhetek meg magamnak semmilyen hívásvesztést ennyi(akkor se ha 100ból 98 okés, nekem 100-ból 100 kell), dolgozom, egyetemre járok, meg minden

    vagy ami MIUI-nál fordult elő velem hogy másfél hónapig jó volt, azt valamitől lassan elmászott a hívás, de sunyi módon észre sem vettem, és aki hívott azt hitte ki vagyok kapcsolva, jó utána volt CM7 azzal nem volt gond, de ezek után elszállt a bizalmam(később)

    régen azért tettem fel a miui-t meg a cm7-et mert élveztem hogy gyorsabb, de már a gyári is nagyon gyors, tehát elapadt ez az előny(jó elhiszem hogy van olyan szuper custom rom is ami a gyorsnál is gyorsabb), a felület meg mindegy olyat rakok rá amit akarok, hisz android

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák