Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bastee

    tag

    Azt hiszem én is távozom a topikból, sok-sok dolgot átéltem az SGS-emmel, a rossz dolgok minimálisan voltak jelen, garanciában cseréltek hangszórót, USB csatit, utóbbinál az eredeti állapot visszaállítása sem volt megoldható... Piros pont a Samsung Supportnak, és a TeleMax-nak. Sokkal több volt a jó! Hű társam volt, nem soxor hagyott cserben, ha igen akkor is nyilvánvaló volt az ok, és adott volt a megoldás. ICS-el egy új telefonom lett! Sosem bántam, hogy nem lett SGS2 belőle. Hiányzott picit a LED villanó főleg ICS alatt ahol nincs normális kameraszoftver :( ennek ellenére lőttem vele több száz fotót, sok-sok-sok GB-nyi videót, készült vele rengeteg koncertfelvétel, de még videóklip is :)
    Jött egy új készülék, volt lehetőségem megvenni, és a Galaxy S3 talán mindenben picit jobb. Lehetünk elfogultak, (ez a "nem éri meg váltani" hozzáállás) de érezni a különbséget. Elsőre nem... Első nap alig nyomkodtam az SGS3-at, hisz az is Android, azon is ugyan azok a progik vannak, stb. 2-3 nappal később már úgy érzem nem bánom. Az SGS-em egy ismerősömhöz kerül, így nem válunk el végleg :P Ez a topik az egyik legjobb! Nem emelnék ki neveket, de itt pörög az élet, van már tapasztalat, szerintem ez nagyon jó! Remélem az SGS3-as fórumrész is kiforrja magát, lendület már van. Minden jót nektek, és sok sikert, szép napokat, nektek, és SGS-eteknek :)

Új hozzászólás Aktív témák