Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz A_ScHuLcZ #8003 üzenetére

    Azért ez nem teljesen ugyanaz... Mert ha egy custom romban nem működik vmi, attól még elég visszarakni a gyárit, nem kell egyből másik OS után nézni... :DDD

    Meizu MX3 32GB

  • OnIces

    tag

    válasz A_ScHuLcZ #8003 üzenetére

    Tökéletesen egyetértek, de a windows programcsomagot nem úgy vásárolod meg alapon, hogy azt kezdik el sorolni a dobozon, hogy mi működik és mi nem.
    Működjön minden és aztán lehet frissíteni, javítani. szvsz
    +Azért ezek a mai ROM-ok már nem az első verziók. Volt pár "közbenső" már és még mindig az a "beharangozó", hogy "ami működik"...

    Chipman: NEM próbálom ki, mert nem érdekel egy ilyen bevezető után az adott "termék"!
    Amit írtam az nem a "nemkipróbáláson" alapul, hanem azon, amit a ROM-ok ismertetőjében látok.

    Ha bemész egy szolgáltatóhoz egy ilyen telóért és azt mondanák "nem működik minden funkciója" ...elhoznád???
    ... a ROM-olás ugyanaz (csak nem kötelező) fizetni érte -egyelőre-.
    Itt egy másik felmerülő kérdés: Miért támogasak valami olyat, ami nem is működik teljesen??

    bossvico: Persze, engem is izgat, mivel tud többet (egyébként rég nem olvasnám a fórumot), hiszen érdekel... DE az olvasottak (és a régebbi verziókkal tapasztaltak) alapján még mindig azt mondom: nem jobb annyival, mint amennyivel rosszabb.

    Nézzétek már meg mennyi gond volt a Froyo-val és mennyi a GB-del!
    Félreértés ne essék! Csináljon mindenki, amit akar és ahogyan akarja!!!

    Egyszerűen és elgondolkodom akkor, amikor valamiről -ami akár tönkre is teheti a használati eszközödet- olyan ismertetőket látok, mint ezekről a mostani "friss" ROM-okról.
    ...és csak leírtam a véleményemet ezzel kapcsolatban.
    Kicsit már bánom... be is fejezem ...
    ...csak olvasgatom tovább csendben (a ROM-okkal kapcsolatban felmerülő -kezdetbem- pozitív...aztán -pár óra/nap múlva már negatív tapasztalatokat) ...és használom a telót -annak minden funkciójával (mert működik! ) ;]

    [ Szerkesztve ]

    A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

Aktív témák