Hirdetés

Aktív témák

  • Safari

    tag

    hali! valaki tudna segíteni, akinek bezke tipusú romja van, abbol is 4.1xxjvp...

    az a bajom, hogy hát eléggé fogy a memoriája, és jobb esetben olyan 116 free van, amugy meg olyan 60-70, még nem raktam fel az advanced task killert, lehet megoldaná a problémát, de bekapcsoltam rajta ezt a "háromdimenzios" cuccot-amikor igy forognak,pörögnek az ablakok bezárásánál, vagy átváltásánál...

    amugy elég kis fasza rom, nem tudom kinek köszönöm, aki ajánlotta, elég zura lett...

    ja és még valami, valaki tud adni egy olyan progit, akár gépre akár telefonra, ami a telefon könyvtárat felismeri, kezeli, kitörli amiből 5-6 pédány van, lehet vele szerkeszteni a simet, és ha facel szinkronizál, akkor pl tudjon ilyet, hogy -bár gondolom ez lehetetlen:D:D- a névjegyek felismerik egymást, és csak azokat tölti le akiknek van már a telefonomban előtte bejegyzése(száma, email, stb...) és ha hasonlo rákérdez, ha meg egyáltalán nem stimmel, akkor nem tölti fel...

    előre is köszönöm a válaszotokat, bár nem hány ember találkozott már hasonlo problémával... :D

Aktív témák