Hirdetés

Aktív témák

  • Moszkvics

    tag

    válasz kutkut #21724 üzenetére

    Az általam oly sokat emlegetett XDA-s srácok javaslatára írtam egy scriptet, amit ha a rendszer lagos lesz, lefuttatok és kész is a csoda. Nincs újraindítási kényszer, nincs felesleges macera, csak egy kis script, ami elvégzi a dolgát.

    #!/system/bin/sh
    free
    sync
    echo 3 > /proc/sys/vm/drop_caches
    free

    Én a Script Managert használom, mivel a megírt script widgetként kirakható bárhova, de szerintem mással is működhet. Egyébként van egy előre megírt script is az alábbi link 3. hozzászólásában, legalul le kell tölteni a drop.txt és kész is.
    Amúgy a mellékelt link rendszeres olvasása igen hasznos. Bátran merem ajánlani, megfontolandó, használható tanácsok, tapasztalatok és tények tárháza.
    [link]

    Governor tweaks: Most kernels are using Ondemand, with TalonDev having an extra OndemandX. - Én ezt használom!
    I/O scheduler tweaks: SIO - Tweaked for TalonDev and is the default scheduler. It's what I use most of the time as it is presumably tweaked for ZRAM/Swap conditions. Not sure though, but I feel that it is smooth and fast enough for daily use. - NÁlam ez a tuti!

    [ Szerkesztve ]

    SGS - Forever!

Aktív témák