Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Destiny 2: The Final Shape teszt

    gp Finiséhez ért a fény és a sötétség egy évtizede indult harca, befutott a Bungie híres játékának a fináléja, amiben pontot tehetünk egy régóta húzódó fontos konfliktus végére.

Aktív témák

  • Jadro

    veterán

    válasz sb #13719 üzenetére

    Nos egyelőre ez a kombináció jónak tűnik. JVQ (Bezke5) + galaxian kernel + JPO modem. Akkuidő mintha kicsit jobb lenne, persze az is lehet hogy csak amiatt, mert megvan a harmadik feltöltés a romolás óta és kalibráltam is párszor. Hangminőség rendben van, navi passz, ritkán használom. Annyi hogy a galaxian kernellel több lett a quadrant pontszám mint darkcore-ral. Térerőről nem tudok nyilatkozni, mert itt van dögivel. Majd otthon megnézem, ott nem túl acélos a lefedettség. (+a wlan-t is)

    Nekem az előző JVH-n már memória gondjaim is voltak. Ha pl ment az opera és átléptem a kezdőképernyőre, akkor bezárta a progit. Ez jellemző volt többször is, elég szar volt így böngetni. Ez JVQ alatt most működik rendesen, ahogy elvárható.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Aktív témák