Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Ez a 160k ár igen sok...Nem ér ennyit, dehát ezt már tudjuk, hogy az Android OS feláras. Csak tudnám hogy miért. :(
    Illetve érne ennyit, ha egy nyamvadt 8MP kamera + xenon flash-t nem sajnálták volna ki belőle. Akkor tényleg fullos lenne, és adnék is érte 140-160k-t. Számomra így nem ér sokkal többet mint a Wave, ami egyértelműen jobb vétel 90k alatt. Nem is tud sokkal többet a Wave-nél. :U A 4 col meg inkább hátrány mint előny.
    Nagyon vártam a Galaxy S-t, de kétlem hogy meg fogom venni a fentebb említett hiányosságok tükrében. Kicsit úgy érzem a Samsung öngólt rúgott...Majd 2x annyiba kerül mint a Wave. Vagy olcsóbban kellett volna kihozni (120-130k) vagy a Wave-et adni drágábban. De így kétlem hogy bárki is a Galaxy S-t fogja venni. Persze akinek nem mindegy a lóvé.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz joey04 #1947 üzenetére

    Próbálj meg normálisan zsebre vágni a nyári melegben egy 4 colos okostelót...Még a W995i is határeset, pedig ez 2,6 col. Gondolkodom egy másodlagos W890i vételén, ez az igazi nyári telefon. Szinte mindenhol észrevétlen. Farmerban is, rövidgatyóban is.
    Persze vannak tokok amik így-úgy megoldják a problémát, de én még olyan megoldást ami tetszett volna nem láttam. :U
    Nem MP hajhászás miatt írtam a 8MP felbontást. Azért mert eddig nem volt egyenes arányban a minőséggel, ettől még erre rácáfolhatott volna a Galaxy S. :U
    Volt Omnia2-öm, ami 3,7 col. Ezért gondolom hogy a 3,5 col bőven elég. Nyomkodtam HD2-öt is. Ha nincs hozzá csiptetős tokod, szinte lehetetlen eltenni ha csak nem nagykabátba vagy. A kezelése is körülményes, szinte lehetetlen volt 1 kézzel használni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz woodpaul #2160 üzenetére

    Nem rossz nem rossz, de idén lesz még jobb is szvsz. Az biztos ha ülős munkahelyem lenne sok üresjárattal, vagy sokat utaznék, akkor tökéletes lenne 4 colon mkv-t nézni. Az Omnia2-öt is azért adtam el, mert nem használtam ki (DivX-et baromi jó minőségben játszotta le), itthon meg nem fogok rajta filmet nézni, mert van más, jobb alternatíva is.
    Videó felvételben nagyon erős lett, de az esti fényképezésről le kell mondani vaku hiányában. Ezt csak azért nem értem, mert a fényképező részét többen használják mint a video felvevő részét, ezért illett volna egy csúcsmodellhez méltó, beleköthetetlen, extrákkal felszerelt fényképezőt beletenni.
    A méretéhez biztos hozzá lehet szokni, de csak az fog vele maradéktalanul kibékülni, aki ki is fogja használni a 4 colos kijelzőt.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dotcom #3155 üzenetére

    Áhh...ez baromság. Pont most éjjel csekkoltam a Wave videólejátszó részét. Beowulf-ot néztem, és nem fájt utána a szemem, pedig volt vagy 1,5 óra, és ráadásul ez nem 4 col csak 3,3, tehát elvileg még jobban fárasztja a szemet. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #3646 üzenetére

    Mennyit számít a szoftver! :Y

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz oyko #3885 üzenetére

    T-nél nem kapsz független telót. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Valaki kipróbálta már sztereó BT fülessel? Mert a Wave SE HBH-DS980-al nem igazán szól szépen. Működik jól, csak a hangzással vannak gondok, amit eddig Samu Omnia2-vel, I8910, és SE W995i-vel nem tapasztaltam.
    Persze nem arra gondolok, hogy másképp szól BT fülessel, vezetékeshez képest. Mert bizonyos mértékű jelveszteség ill. hangtartomány csökkenés az alap a BT füleseknél.
    2 dologra gondolok:

    1. A 3.0 BT vevő nem igazán müxik jól a telefonban, mert mint tudjuk először a Wave és a Galaxy S kapta meg a 3.0-át, és mint minden újdonságnál itt is lehetnek rejtett anomáliák.

    2. A DS980 vevő része nem szereti a Wave-et, és mivel a jelátalakításért ő felel, ezért lehet rosszabb a hangzás.

    Más dologra nem tudok gondolni. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Kipróbáltam több formátumot is, hátha a 320Kbit/s mp3 nem szereti.. :U

    1. mp3 256Kbit/s
    2. AAC 320Kbit/s
    3. Wav 48Khz

    Sajnos a FLAC és OGG formátumot nem ismerte fel.

    Az már biztos hogy nem konvertálási gondom van, mert mindegyikben ott van az a bizonyos magas, cicergő hang, ami vezetékessel nincs ott. :U :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz keIdor #4345 üzenetére

    Fater! Nincs véletlenül sztereó BT fülesed? ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Valaki próbált már sztereó BT headsettel zenét hallgatni? Ha igen, milyen tipussal, és milyen minőséget produkált? Lehet elviszik a Wave-et...és vacillálok mit vegyek. Androidos telcsim még nem volt, és izgatja a fantáziám a Galaxy S. :K
    A zene, és azon belül a BT fülessel való jó minőségű hangzás a legfontosabb szempont. Sportoláshoz, motorozáshoz is használnám, és ezért nagyon fontos milyen minőséget képvisel. A másik verzió egy N86, ami tudom hogy bitang jól szól sztereó BT headsettel is, csak ugye hagyományos telefon, és már kicsit elmaradott a mostani modellekhez képest, vsizont fele annyi lenne árban mint a Galaxy S.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #4911 üzenetére

    Nyugtával a napot... ;) Nem rossz, de azért nagy visszatartó erő (az én aspektusomból persze) hogy nincs normális magyar nyelv benne, csak gányolt. Angolul is simán tudnám használni, nem erről van szó, de magyar vagyok, és azt akarom hogy a telóm nyelve is magyar legyen. ;) Tehát 119k-ért nem lennék maradéktalanul boldog egy angol nyelvű Galaxy S-sel. :B De persze ettől függetlenül tetszik. Ha meg túl nagy lenne használatban is, max. eladom. De legalább kipróbáltam. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz tariattila #4918 üzenetére

    Ez legalább jó hír. :K Meglátom még mi lesz...
    Így elsőre baromi sok még 40k dobni a Wave-re.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz MasOyama #7263 üzenetére

    Tán csak nem karatéka vagy? ;] :)

    A kérdésedre nem egyszerű a válasz, de egy biztos. Baromira válogat a Wave is. A 2 készülék pedig erős rokonságban van (BT 3.0). Nálam az SE HBH-DS980 ugyan szólt, de baromi szarul, holott Nokia N86 és SE W995 hangzásban tök jó volt. Lecseréltem egy Samsung SBH650-re, de ezt is úgy, hogy előtte a boltban (Speedshop) kipróbáltam. Előtte megnéztem egy cserélhető véges SE MW600-at is, ami szintén u.a. a hibát produkálta mint a DS980. Ezután jött a SBH650 amivel kétséget kizáróan jobban szólt.
    Szóval ha engem kérdezel, akkor valami kompatibilitási gond van a BT 3.0 és a jelenlegi 2.0 headset-ek között. Wave-hez egyébként vett valamelyik topiktársam Plantronics BackBeat 903 fülest, és elégedett vele. Lehet a 975 nem szereti a BT 3.0-át. :F
    Másik telefonnal azért próbáld ki a fülest, nehogy egyedi hiba legyen, ami ugye garanciális probléma. Ha működik, a mostanit add el, és csekkold le vagy a 903-as fülessel, vagy az általam használt SBH650-el. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz MasOyama #7294 üzenetére

    Kicsi az esélye. Mint írtam már az előbb, ez inkompatibilitás. Vagy a GS-t adod el, vagy a fülesedet. Vagy 3. megoldásként nem hallgatsz BT-on semmit.
    Samsung szervíz semmit se fog tudni csinálni. Nekem olyanokat mondtak hogy konvertáljam kissebb bitrátával az mp3-mat, és úgy próbáljam meg. Ragyogó ötlet volt, kb. még rosszabb lett ahogy a minőséget rontottam. Ennyit tudott tenni a Samu szervíz. Bár az esetemben legalább szólt, igaz pocsék minőségben.
    Persze a telót bevizsgáltathatod...csak semmi értelme. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sheep #7435 üzenetére

    Erre találták ki a BT GPS vevőket. ddt500 az Omnia2 topikba linkelt egyet, ami 13k és baromi pontos. Ha nincs más, én is venni fogok egyet, mert mindenképpen erősebb, pontosabb, és ugye univezális, azon túl hogy a teló aksiját se szívja, csak a BT használat.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mex77 #7440 üzenetére

    Én is próbáltam motoron az I8910 HD-t de nekem baromi szar volt. Sygic-kel is és az NDrive-val is. Folyamatosan le volt maradva, jelet vesztett, pedig nem mentem gyorsan. Mi lett volna ha tempósabban megyek? Nálam zsebre volt téve, lehet ez volt a gond. Omnia2-vel is dettó ez volt. Wave zsebre téve viszont tartja a jelet, csak egyelőre nincs normális navi rá a Route66-en kívül.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mex77 #7444 üzenetére

    Lehet, hogy kifogtad. ;)
    Egyébként nálam a GPS huszadrangú szempont teló választásnál, mert ha fontos lenne biztos GPS specifikus okostelót használnék, mint pl. a 6710 Navi. Vagy vennék egy Garmin Nüvi-t...van kifejezetten motorosoknak fejlesztett is, ami vízálló, és erre a célra jobb nincs. Igaz meg is kérik az árát, mert drágább mint az SGS.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz schawo #24083 üzenetére

    Gondolom a Galaxy S-ben u.a a D/A conv. van mint a Wave-ben is. Mit mondjak. Jól szólt a Wave, de van egy Nokia N86-om is, ami azért hozza a színvonalas hangzást CX500-al...Bár DAC infót nem találtam róla.
    Holnap jön a Szifon 4 32Gb, és meg lennék lepve, ha nem hozná azt a szintet CX500-al, amit a Wave tudott. :U
    Az általad felsorolt modellekkel való összevetéssel az a bajom, hogy persze hogy jobb náluk a SGS, mivel egyik se gyúrt a zenei részre. Olyanokkal kell összevetni, amik ebben a kategóriában igen erősek. SE W995, N86, LG Arena (Yamaha DAC), iPhone4...
    Aztán majd kiderül ezek után hogy messze jobb e hangzásban, vagy esetleg mégse. ;)

    Milyen formátummal tesztelted egyébként az SGS-t? Mert ez se mindegy. Gondolom FLAC vagy Wav.1000Kbit/s környékén bármelyik Lossless jó. Remélem nem mp3-mal próbáltad. :DDD Sajnos a Wave-et nem tudtam tesztelni FLAC formátummal, mert a Bada 1.0.2 még nem támogatja, és lejátszó sincs. :C

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #24093 üzenetére

    Csak holnap délelőttől, ha minden jól megy... ;]

    Bavid:

    Mp3 miből lett konvertálva? Mert nagyon nem mindegy. Ha te konvertáltad, akkor ok. Ha nem, akkor összehasonlíthatatlan.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz schawo #24106 üzenetére

    Na akkor ezt jó tudni. :K ;) Bár azt gondoltam, hogy nem szól rosszul az SGS a Wave-ből kiindulva, bár arra vonnatkozó adatot nem találtam hogy egyforma DAC-ot használt e a Samu a két telefonban.
    Galaxy S-t egyébként jó okostelónak tartom, de sok minden van benne, ill. az Android OS-ben amit egyelőre úgy gondolok, hogy nem hiányzik, és inkább az iOS mellett teszem le a voksom. Részletezni nem szeretném, mert nem flamekeltés és trollkodás volt a célom ezzel. ;) Meg aztán elég furán venné ki magát ha elkezdeném sorolni az általam vélt negatívumokat, amit egy nem elvakult SGS tulaj úgyis tud. :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz schawo #24118 üzenetére

    :DDD :DDD
    Nekem sokkal általánosabb gondjaim vannak az android OS-t illetően. Elsődlegesen a nem megfelelő support, és az ezzel együtt járó "remegés" hogy melyik gyártó meddig szápportál egy adott tipust. Ezzel egyenes arányban iszonyat hamar, pár hónap alatt elértéktelenednek az Android OS-t futtató telók. Ez mesterségesen van generálva, és a pofátlanság teteje ill. az Androidos társadalom hülyének nézése, ezért egyelőre elvből nem veszek Androidot. ;) Bár a csajomnak X10 Minije van de tojik bele milyen rendszer fut alatta, mert neki a külső az elsődleges szempont (nők :) ).
    Egyébként lehet hogy cserélni fogom a CX500-at egy Monster Beats Tour fülesre. ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák