Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz makaveli666 #11644 üzenetére

    Ahha, akkor nem az én szemem szaggatott. :K

    hülyegyerek: én sem szólok, pláne hogy nem laggol a Galaxym JM5-el :) Viszont apám-anyám életére esküszöm hogy amit írtam az full igaz. De élek a gyanúperrel, hogy ezen valami nagyon nem volt kóser, bár szerintem ennyire nem lehet elállítani hogy ilyen fos legyen.

    bossvico: nekem is az volt az első gondolatom, hogy "úristen, de jó hogy Galaxyt vettem". Azért ha a kezembe kerül, jól megnyúzom, már csak valakitől el kellene csakliznom 3 napra mondjuk... Nehéz lesz, mert aki ilyet vesz, az hívő. Majd odaadom (de nehéz szívvel) arra a pár napra a Galaxyt :)

    tariattila: igen, írtam hogy Westend, és T-Pontban volt. Kb az ország legerősebb vételi helye. Vidéken nem tudtam kipróbálni, lehet nem örültek volna, ha kihozom, még ha munkatárs vagyok is :DDD

    Amúgy az a fószer ott előttem, aki nyomogatta... Nem tudom mit nyomogatott rajta olyan sokáig, 15 percet vártam rá, már tényleg majdnem odamentem és megkérdeztem, hogy meddig nyomogatja... Azt ha beszól, előveszem a kártyám és közlöm vele, hogy húzzá' e', de hirtelen... :D

Aktív témák