Hirdetés

Aktív témák

  • TwentySix

    aktív tag

    válasz Dinamiq #6895 üzenetére

    Korrekt iras, egyetertek vele.
    -- Az akksi hasznalati ideje annyi mindentol fugg, hogy nem lehet ramondani egyikre sem hogy jobb-rosszabb. Nekem rengeteg minden szinkronizal orankent, sokat hasznalom a netet, mert korlatlan, valamint kamionsofor letemre allandoan uj adotornyot keres menet kozben, nem nbirja ki sokszor a 12 orat sem, potaksi van nalam mindig (vagy toltom az autoban). aki kikapcsolja 3G-t, sporol a szinkronizacioval, nincs sok postafiokja, RSS olvasoja (ez rengeteget szinkronizal idoben, igazi aksifalo), iwiw, facebook, idojaraswidgetje, annak persze megy 2-3 napg, de minek?? Hasznalni vettem, hadd meruljon....
    -- Sense, TW3, egykutya, a Sense tenyleg jo, hasznaltam en is eleg sokat, de most a TW3 is tokeletes. Nekem legalabbis. A Samsung elszurta a renomet a TW1/2-vel, ott a gond, sok problema volt veluk.
    -- 3D. Annak fontos valoban, aki sokat jatszik a telefonnal, van ilyen is boven.
    Van egy video a youtubon, amikor parhuzamosan futattak ugyanazt a jatekot mindket telefonon, a Galaxy majdnem fele ido alatt vegzett a benchmarkkal.
    De kivanom sikeruljon bekapcsolni az XDA-s sracoknak a 3D tamogatast.
    -- Multitouch/dualtouch. szovegbevitelnel is elojon nem is kicsit... Vagy lassan gepelsz.
    viszont megint csak a jatekosoknak kell a legjobban, ott durvan be tud kavarni a bug, amikor keresztbe-kasul kell huzgalni az ujjat a kepernyon. mashol nem hiszem hogy eszreveheto.
    Viszont en speciel utalnam, ha tudnam, hogy ilyen gondd van a telefonommal....
    -- A burkolat ugyanugy cserelheto, csak itt gondolom meg senki sem probalta. Mitol lenne nehezebb a Samsungon???
    -- Led es vaku valoban baki, nekem csak az allapotjelzo led hianyzik, a vaku picit sem.
    -- A Snapdragon 1300-ig skalazhato? akkor itt meglesz az 1600 is idovel, a kisebb csikszelesseg okan :)
    Szenne tuningoljuk majd a telefonjainkat is, mint a szamitogepet, epitunk ra vizhutest, legturbinat, vagy eppen peltier elemet :) :) :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

Aktív témák