Hirdetés

Aktív témák

  • Oppenheimer

    veterán

    válasz Harti #26523 üzenetére

    Én meg nem ajánloma camponás szervizt senkinek sem, faszfejek. Először oda vittem a telefont a kijelzőhibája miatt (ha végighúztam az ujjam lassan rajta amikor töltőn volt, nem mindig érzékelte). Megmutattam nekik a hibát, de csak annyit írtak le a jegyzőkönyvbe, hogy töltés közben nem működik jól a kijelző. Pár nap után mehettem is érte vissza, de nem javították ki. Csavart cseréltek benne, ez volt a nagy munka. Mikor visszakaptam hibásan, ismét szemléltettem nekik a hibát a lock screennel és elkezdték magyarázni, hogy:" azt nem hosszában kell húzni, hanem vízszintesen, látod úgy mutatja a nyíl." El akarták velem hitetni, hogy nem hibás a telefon. Mondták azt is hogy várjam meg froyot mert lehet, hogy azzal megjavul....
    Ezek után elvittem a központi szervizbe. Megmutattam a srácnak a campónás munkalapot és mondta, hogy nem csoda, hogy nem tudták megjavítani a telefont ilyen hibaleírás alapján. Ő leírta rendesen, hogy mi baja a telónak és kijelző illetve az érintkezők cseréjével megoldották. Ha szervizbe viszitek a telót és azt akarjátok, hogy foglalkozzanak is vele, ne a camponába vigyétek.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Aktív témák