Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cocane

    csendes tag

    Sziasztok! Az alábbi problémával szeretnék a hozzáértőkhöz fordulni. mycso mester leírása alapján - hetekig tartó tépelődést követően - ma nekiálltam a Tab 10.1-es (WIFI only) gépemet rootolni. Egyetlen célom volt/van a TW lecserélése. Ha jól értettem a korábbi hozzászólásokat, akkor ehhez kell a rootolás. Gyári ICS van a gépemen, ami szolgáltató független és eddig semmiféle buherálásban nem volt érintve. Először feltettem ODIN-nal a CWM-et. Természetesen bejött a "Rolling Recovery Bug" probléma. Amikor ezen a Bootloaderes megoldással túljutottam (vagy nem, részletesen később), akkor csináltam meg a root részt. Ezt követően boldogan elkezdtem nézegetni a marketen a launchereket ... Probléma : a gép bekapcsolást követően az első képernyő kikapcsolásig szépen működik minden. A képernyő inaktivitása után (eddig 1 percre volt állítva az akku kímélése miatt) visszatérve máris jelentkezik a futkosó képernyő effektus (ez nagyon hasonlatos ahhoz, ami mycso oldalán található kép megjelenít). Igazából mindegy, hogy én kapcsolom-e ki a képernyőt (Power gomb rövid lenyomása), vagy az inaktivitási időkorlát miatt sötétül el. A gép egyébként ez alatt is működik, mert reagál az érintésekre (hallom a pittyenést) és üggyel-bajjal ki is tudom kapcsolni a szerkentyűt, csak ügyesen kell emlékezetből kb. oda nyomni a képernyőre, ahova kell. Most felnyomtam a képernyő inaktivitás időkorlátját 30 percre, de ennél azért megnyugtatóbb megoldásra vágynék. Találkozott-e esetleg ezzel a jelenséggel valamelyikőtök? Mivel kezdő TAB buherátor vagyok (és ahogy most állnak a dolgok, az is maradok) előre is nagyon megköszönnék valami egyszerűen kivitelezhető javaslatot a fenti jelenség eltüntetésére a gépemről. Üdv : Cocane

    [ Szerkesztve ]

  • Cocane

    csendes tag

    válasz s4tch #3879 üzenetére

    Nagyon köszönöm a gyors választ! Eddig meg voltam győződve róla, hogy a TW-t csak root jogokkal lehet levakarni a gépről. Ezek szerint piszkosul melléfogtam, amit majd győzök helyre hozni! Tudtam én, hogy nem szabad ennek nekiállni ... Az XDA-n próbálkozok elég korlátozott angol tudásommal, csak még nagyobb lekvárba ne másszak :W .

    [ Szerkesztve ]

  • Cocane

    csendes tag

    válasz VD #3881 üzenetére

    Nagyon köszönöm a javaslatot, én is nézegettem az ADW-t és Go Launcher HD-t is! Egy kérdésem azért van még. Ha sikerül valahogy kimásznom a kátyúból és nekiállnék a launcher cserének, akkor elegendő egyszerűen feltelepíteni a kívánt új verziót, ami automatikusan felülírja a TW-t, vagy a telepítés előtt a TW-t valahogy le kell szedni és az új telepítése csak ezután lehetséges?

    [ Szerkesztve ]

  • Cocane

    csendes tag

    Üdvözlök mindenkit! Azt az örömteli hírt szeretném közhírré tenni, hogy MYCSO MESTER jóvoltából, három napos küzdelmet követően, a TAB ismét a régi fényében ragyog! Ez úton is szeretném neki megköszönni a türelmet, a segítőkészséget és a javaslatokat, amelyek végül biztosították a siker! Köszönöm továbbá minden kedves hozzászólónak a jó tanácsát, akik launcher ügyben engem figyelemre méltatott. Egyelőre az ADW-t próbálgatom kb. fél órája, így még messzemenő következtetést nem tudok levonni, de mindenképpen jobbnak tűnik a TW-nél. Kellemes estét kívánok mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák