Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz nggabi #879 üzenetére

    Hát nem tudom... Nehéz lesz kibírni jövő hónap elejét, amikor kapok egy S3-at... kb egyből meg is vettem volna, ha nem tudom hogy úgy is kapok... Abban a másodpercben megy fel hirdetésben a HOX, amint kezembe kapom az S3-at.
    Bár lehet lesz egy logout teszt belőle ;]

    Amúgy kurva jó a telefon, nagyon össze van téve, egy grammal sem rosszabb a minősége, mint az agyonhájpolt HOX-nak. Legalább bizonyosságot nyertem afelől is (amit sejtettem mondjuk, meg írtam is...) hogy a mobilarénás tesztben lehúzták az anyaghasználatot. Ugye az amikor azt írta Bog, hogy a 30k-s telefonoknak ilyen az anyaghasználatuk, lol... minimum korbácsolni kellene érte :DDD na de ezt hagyom is inkább.... Sebességben büntet, a HTC szintjét lazán hozza, sőt. A böngésző oda-vissza pofán veri a HOX-t, elképesztő a különbség. A HOX flash kikapcsolása mellett nem olyan smooth mint az S3. Konkrétan már nem is érdemes mondani, hogy gyors a böngészője az S3-nak, mert ennék gyorsabb nehezen lehetne. tényleg brutál.

    Az a fránya pentile kijelző is mocskos jó, nem találtam pixeleket, bár nem vittem ilyet az tény. :D A fehér mondjuk sokkal jobb HOX-on, de kb ennyi előnye van... Nekem jobban bejön a szaturáltság, hogy ami a kijelzőn van, az "lüktet" szó szerint.

    A feloldóképernyő tényleg nagyon klassz, a MW elért olyan szintre, hogy nem kell 1 perc használat után azon gondolkozni, hogy lecserélje-e az ember, vagy nem. Mondjuk úgy is le fogom idővel :DDD

    Jah... és élőben gyönyörű.. képen főleg a kék nem szép, de élőben egészen más érzés. KELL

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák