Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maggi85

    újonc

    Sziasztok!
    Olvasgattam, hogy másoknak is vannak problémái az S4-es készülékkel, gondoltam megosztom én is veletek az én telefonom történetét: 3 hete hoztam el a boltból a fehér S4-et. Múlt péntek este feltettem töltőre és csak reggel vettem le. Mikor telefonálni akartam, észre vettem, hogy felül a vékony kereten van egy repedés. Nagyon meglepődtem, mert eddig nem volt rajta. Ez mitől lehet??? Nem értettem.
    Vasárnap bementem a Voda boltba, elmondtam, hogy mi történt, erre az volt a válasz, hogy ez fizikai sérülés, nem tudnak vele mit kezdeni. Mondtam, hogy az nem lehet, mert úgy vigyázok rá, mint a hímes tojásra, van rajta egy hátlapi tok illetve egy sima tok is, ami védi, és emellett soha nem ejtettem le sem, nagyon vigyáztam rá. (Ha az ember leejti, akkor horzsolásnak is kellene rajta lennie, vagy más erre utaló jelnek - szerintem-.) Van rajta készülék garancia, de az "esztétikai" hibára nem vállalnak garanciát. Pedig ez biztos nem "esztétikai" sérülés!!!. Mit lehet tenni? :(
    (M)

  • maggi85

    újonc

    válasz MunezXBK #193 üzenetére

    Akkor inkább megvárom, míg komolyabb baja nem lesz (ezek után bármi megeshet ezek szerint)... Elszomorító, hogy ilyen drága prémium készülékeknél ilyen hibák jelentkeznek!
    És a biztosításról:
    "Mire nem nyújt fedezetet a biztosítás?"
    -ha csak felületi vagy esztétikai sérülés keletkezett a telefonon, amely a működését nem befolyásolja;
    Remek... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák