Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krinyo75

    újonc

    Nekem egy szervizes mondta, hogy igen a kijelző repedés és felhójagosodás tipushiba és ezt garanciában cserélik. Volt aki kint hagyta a telot a kocsi szélvédője mögött, a nap igencsak felmelegítette és elvált a gorilla grastol a lcd kijelző, ezt a szervizek garanciában javítják, ezt senki sem fogja neked bebizonyítani, hogy a te hibádból kifolyólag vált el, pláne mikor ezt a töltés általi túlmelegedés is kiváltotta egyeseknél. Egyszerűen ilyen fos anyaggal teszik össze a 2 panelt.

    Igazából ha nincsen külsérelmi nyom a telón akkor a szervíz sem tud semmit rádbizonyítani. PErsze belemagyarázhatnak mindenbe, hoyg zsebbe tartottad és meghajlott azért tört el, de ez már csak a magyarra jellemző cigánykodás.

    Egy ismerősöm Sony xperia Z1-e is eltört. Igaz, ő biztosítással vette és az 1 emeletről ejtette le. Persze zt nem mondta a szervíznek és azok kiküldték Japánba kivizsgálni, mert ez a telo 1 méterig törésállónak van minősítve. Ennyit arról, hogy egyesek mit adnak a cég hírnevére és becsületére. Természetesen a biztosításban ki lesz neki cserélve e kijelző, de akkor is, a Sony az igy áll a vavőkhöz.

    Mellesleg nekem ott lett elegem Samsung vonalból, hogy 16Gb os telefonból 7Gbot a rendszer lefoglal így neked marad 9Gb tárhelyed a belső memórián.. semmelyik teló se vesz el ennyit a meghírdetett tárhelyből. Mellesleg a Nokia után a 2. legjobb kamerával rendelkező telefon, és ha nem enné az akksit se annyira teljesen tökéletes lenne.. Az új N5 csalódás finoman szólva majdnem 2014re kiadott telo még olyan fos képet produkáljon mit N5..hihetetlen. Nekem eddig S vonal megvolt és ha ezen hibáit javítanák, teljesen tökéletes lenne.

Új hozzászólás Aktív témák