Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    Sziasztok,

    Nekem péntek reggel megjelent (természetesen nem esett le a telefon, nem ütöttem meg, neoprén tokban volt) egy kis csík a bal felső sarokban, kb. 2-3 mm hosszan. Ez nőtt estére (bekanyarodott a készülék bal széléhez) kb. 1 centisre, majd a közepétől a másik szél felé elindult egy nagyon pici rész. Elvittem a szervízbe, ahol azt mondták, hogy garanciában javítják, de beküldik a kp-i szervízbe és majd ott végzik el. Látott már ilyet az ügyfeles, "megfolyást" írt fel hibának. Felvetettem a készülék karcmentes állapotát a hibalapra. Bár nem fényképeztem le, hogy mekkora nagyságú volt a hiba a display-en (ez lehet, hogy hiba volt), mindensetre tanúkkal tudom egy későbbi vita esetén bizonyítani a méretét, ha esetleg visszajönne, hogy nem garis és már keresztbe van az egész "repedve", megfolyva.
    Mivel pixelhibás is volt a panelem (állítólag nem túl gyakori hiba), így nekem mindenképpen jó a csere, eléggé zavart egy 190 ezres néhány hónapos telefonnál.

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák