Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz WinstonWolf #12 üzenetére

    Szerintem,ha nem változik szeptember 1 től valami horrora az ára a t-mobilnál akkor 99% hogy hétfőn megveszem.
    Aztán kötök is rá rögtön ott egy készülékbiztosítást és adok neki rendesen ahogy kiértem az üzletből.Hajlítgatom meg leülök benne jó párszor meg felmelegítem valami játékkal vagy antutuval ahogy csak lehet és aztán megint meghajlítom.
    És leírom majd akkor ide a tapasztalatomat,hogy mi a helyzet ;)

    Aztán elméletileg 3 napon belül kötelességük kicserélni illetve ott lesz a készülékbiztosítás is plussz megmondom,hogy kb 20 perce vettem maga szerint mit tudtam vele csinálni, szóval minden irányból védve vagyok.
    Érdekes egyébként,hogy nagyon sokan írják az XDA n is,hogy nekik meg semmi baja akármit csinálnak vele.
    Írja egy srác is hogy 17 óra repülőút után még kocsit is vezetett végiga zsebében volt és semmi baja.
    Más azt mondja,hogy napi szinten a zsebében van 8órát és szintén semmi.
    Mások,hogy 2 hónap után repedt meg nekik.Megint mások hogy azonnal.....és az is érdekes,hogy itt a magyar fórumon senki sem mondja egy 2 ember,hogy hasonlóan járt volna mint te.
    előre félek ettől,ugyan is amit én veszek az általában szar szokott lenni :W

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák