Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsuzsetta

    újonc

    Sziasztok!

    Leírom én is a történetemet hogy ne gondoljátok hogy ez a probléma ritka...
    Nyáron vettem én is egy Galaxy s4-et, gondoltam ez egy csúcskategóriás telefon, egy darabig nem lesz gond vele. Most nem régen, épp skypon beszéltem a barátommal. Állok fel a székből, ahogy előre hajoltam a kinyújtott kezemből kicsúszott a telefon, kb 20-30 cm magasról huppant rá szerencsére csak a lábamra, aztán arról lecsusszant a földre. Azt hittem nincs nagy gond, mivel ezt szinte nem is nevezném esésnek, és a barátommal tudtam tovább beszélni, a telefon tehát működött, viszont elment a kép. Az eredmény: a bal felső sarokban egy kis repedés a kijelzőn. Ekkor Németországban voltam, így másnap küldtem is a telefont a szervízbe, gondoltam egy hét múlva visszakapom javítva, hiszen garanciális. Közölték hogy mivel a telefon sérült, így a garancia nem vonatkozik rá... Nem vitatkoztam velük mert annyira nem tudok jól németül, mondtam nekik hogy küldjék vissza javítatlanul mert nem akartam elhinni hogy ettől jogosan ment tönkre a telefonom. Most itt Magyarországon pihen a szervizben és várom hogy itthon is fizetnem kéne-e érte, hisz itthon azért jóval olcsóbb.
    (Amúgy a készülék bordó)

    A barátom természetesen sajnált a dolog miatt de nem érezte át a dolgot. Egészen 4-5 napig ezelőttig. Amikor viszont a szintén nyáron vásárolt S4 minije ugyan így járt a zsebében...

Új hozzászólás Aktív témák