Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xever

    csendes tag

    Üdv!

    Lassacskán egy éve van fent KF3-as rom és úgy tűnik megérett a helyzet a cserére. Utóbbi időben fagy, újraindul, megszakadnak hívások... Gondoltam egy merészet és elhatároztam, ha már egyszer úgyis romolok akár valami aktuálisabbat is feltehetnék. Nem mintha bármi problémám is lenne ezzel csak hát mégis ki kéne próbálni ezt az ICS dolgot. Ne itt kezdődtek a gondok. Isten bizony megpróbáltam visszaolvasni de rá kellett jönnöm, hogy már a szavak felét sem értem :D Azóta nem fogllakoztam ilyesmivel, hogy az előző romot feltettem. De végül ott adtam fel, mikor belefutottam cikke egész sorába, hogy valamelyik firmware sorozat téglásít. Inkább nem kockáztatnék és töletek kérnék segítséget.

    Tudna valaki linkelni nekem egy stabil 3 fileos romot? Nem kell, hogy a legújabb legyen, de ha én ezt ráteszem az legalább fél évig rajta is lesz szóval inkább legyen kicsit lasabb de menjen :D Az sem baj ha főzött addig amíg stabil. Nem lenne rossz ha magyar lenne.

    Hálás köszönet :)

    Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

  • Xever

    csendes tag

    Üdv!

    Tudna valaki linkelni I9100XWLP7_I9100OXXLPH_XEH romhoz való CF root kernelt?

    Hálás köszönet előre is :)

    Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

Aktív témák