Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Gizmo94 #9418 üzenetére

    nem vitakent, de megjegyeznem, hogy igen is szarmarhat elony az emmc formazasbol.
    mikor megjelent az lpq, mar aznap feltettem.
    hibadzott, igy ismet feltettem, majd meg vagy 8-10 alkalom mal mas ics alapu romokat is.
    mar akkot leirtam, hogy hogyan csinaltam a flash- t (repart, kodos reset, full wipe, full format, kiveve az emmc) de voltak olyan jelzesek, hogy tulzasokba esek, illetve hulyeseg ennyi "nullazas".
    szoval az istennek nem akart mukodni jol, igy csak raktam a romok fel, cserelgettem, de csak nem volt jo pl. a kamera, a galeria, stb.
    ma reggel, ahogy irtam, megformaztam az emmc- t is.
    lass csodat, azota minden tokeletes, szuper.
    szoval szerintem vannak, keletkeznek olyan dolgok a kulonbozo romok telepitesei es hasznalatai soran, melyek bekavarnak. ezt mar most igy utolag ki merem jelenteni.
    viszont ezzel vigyazva kell eljarni, mivel szo szerint mindent torol, meg a kulonbozo alkonyvtarakat is, amit mindenki lathat, amikor a pc-re koti a szerkezetet.
    tehat, ha valakinek gondja van mondjuk az ics- el, akkor ajanlom neki ezt a formazast is, nyilvan megfelelo korultekintessel!

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Aktív témák