Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bilux

    veterán

    válasz zack #688 üzenetére

    Túl fogja és le is körözi.
    Ha az almáéknál nem találnak ki valami eredetibb újabb dolgot simán eljöhet megint az az időszak hogy épp nem nyereséges lesz a cég mint a kilencvenes években hanem veszteséges. Ős apa elhunyt nem biztos, hogy lesz még egy ember aki kirángatja a szarból őket. Azért a sok megrögzött apple fan is húzta a száját az iphone 4s megjelenése után, hogy igazából semmi érdemleges újítás nem jött.
    Kiváncsi leszek az Ipad3-ra lesz benne 4 mag?! ugyan...

    [ Szerkesztve ]

    Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

  • F-ECT$

    titán

    válasz zack #688 üzenetére

    Nekem a minőségen kívül az tetszett, hogy egy helyről, viszonylag gyorsan lejöttek a filmek, és nem nekem kellett keresgélni, hogy mit is néznék.

    Teszteltem én is: van olyan 1080p, amit simán visz, de van olyan, ami megakasztotta (bár azok már az asztali gépemen sem hasítottak...). Persze nem próbáltam ki mindenféle lejátszóval, lehet, hogy egy másik a nagyobb bitrátásokkal is megbírkózik. (De persze már a 720 is fölöslegesen nagy a kijelzőre.)

    i4s: Persze, hogy nem sokkal gyorsabb, mert ha valami az i4-en is smooth, akkor az i4s-en is csak ugyanolyan smooth tud lenni, nem? Akkor lehet látni a különbséget az i4s javára, ha majd valami már nem fog menni vagy csak szaggatva a 4-en. (Bár akkora már az 5s is a piacon lesz.)

    Mivel nem használtam iphone-t napi szinten, így elhiszem, amikor azt írod, hogy a gs2 gyorsabb, mint az i4s. Én kb úgy látom, hogy az sgs2 gyors, de többször tapasztalható apró lag, mint i4s esetén. (És hiába írják, hogy az i4-en nincs lag, ott is van, csak ritkán fut bele az ember.) Megakadás, fagyás, belassulás viszont egyik telefonra sem igazán jellemző, így nem hiszem, hogy a két rendszer között ez fog dönteni a közeljövőben.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

  • Soound

    tag

    válasz zack #688 üzenetére

    Az azért túlzás hogy Apple fél Androidtól. De mondok neked egy reálisabb dolgot a pereskedéssel kapcsolatban. Sokkal fontosabb Apple számára, hogy egy adott terméket kizárjon egy JÓ piacról. Lásd pl. németeknél Galaxy tab-ot. Amúgyis vezeti Apple tablet piacot, az az üzlet hogyha egy jó eladásokkal bíró országban kilövik a konkurenciát. És ezeknek a pereskedéseknek van hosszú távú tényezője is. Pár napja olvastam azt, hogy Sony komolyan elgondolkodott azon, hogy lepasszolja androidot, és Vita OS-ét felhasználva készít majd az új telefonokat. Kockázatosnak látják az android platformot, mert nem tudhatod hogy a pereskedés következtében, milyen indokkal tiltják majd ki a telefonjaidat az adott ország piacáról.
    De amúgy elárulom a nagy titkot, hogy teljesen felesleges az Apple vs. Samsung témán agyalni. Engem azota nem foglalkoztat, amióta valaki felhívta a figyelmem, hogy iPhone 1 óta Samsung gyártja a CPU/SOC-okat Apple telefonjaiba. :F
    Szivatják egymást a média előtt, közbe zsíros millió dollárok cserélnek gazdát a két cég között. Ezért vicces az a show amit most csinálnak, főleg amit Samsung nyom a reklámjaival :D

Aktív témák