Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz ERPY #5778 üzenetére

    az a baj, hogy valamiért némely appnél eltárolja a market, nem az app, hanem maga a market, az accountodba, hogy megvetted... és te a telefonon földhöz is verheted magad, akkor sem fogod tudni megvenni, mert akár szűz rendszeren is marketbe belépve azt jelzi, hogy meg van véve...

    nekem még factory reset után is megvettnek jelzi a Swiftkey-t, pedig Amazonról van meg... nincs megoldás, csak másik market account, ami megint nem jó...

    Aryan:

    S2-nél tökéletesen működik a gyári rom :) 140-ért nekem kicsit soknak tűnik, de ha részletre veszed, akkor végülis belefér, plusz gyári gari meg minden hivatalos lesz :)

    a közeljövőben hasonló szintű telefon az új Sony Xperia S lesz, valamivel drágábban... de az is csak 2 magos, és nem sokban ugorja át az S2 szintjét... sebességben meg kb egál :)

    én azt mondom, hogy jól jársz az S2-vel, a 4 magosak minden bizonnyal 160-170 fölé lesznek pozícionálva, főleg az első hónapokban :)

    [ Szerkesztve ]

  • zseko

    veterán

    válasz ERPY #5778 üzenetére

    Ahogy Rotate írta, nem működő út :( Szűz rendszernél is jelzi, hogy miket vásároltam meg.
    Viszont sikerült megoldani :)) A Spicáról sikerült megvennem, azon nem jelezte megvásároltnak :F Az árak viszont igencsak tájékoztató jellegűek.. :U 584Ft-ot ír árnak, €2.38-at (~684Ft) mutat elfogadáskor, és 700Ft-ot vont le. :((( :W A 110Ft-os appok is ~130-140Ft-os áron számolódtak.

    Viszont remélem most már nem csinálnak semmit a tegnap írt hibajelzésre.. :U

    R2D20208 (#5815) hogy cs.szd meg :D, majdnem bevettem én is, már kezdtem örülni :DDD :DDD Még jó hogy egy plugin automatikusan betölti a képeket ha az található egy link alatt, amint ráálok az egérrel :D

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Aktív témák