Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gloob

    őstag

    válasz Gabbana #38864 üzenetére

    Én nem azt mondtam, hogy a rendőrség vigyázzon valakinek is a tulajdonára, de ha megtörténik egy lopás, vagy ne adj isten egy komolyabb bűneset, akkor ki a fenéhez fordulhat a páciens, ha nem a rend őreihez? Nem azért vannak? Szerintem nem csak a "pénzbeszedéssel" kéne foglalkozni, hanem mással is. Mind e mellett, ha figyelmesen elolvastad amit írtam, akkor elsősorban a szolgáltatók nemtörődöm viselkedése a legnagyobb probléma. A szolgáltató, ha a nála előfizetésre vásárolt telefon után az ügyfél nem fizeti a díjakat, akkor természetesen a saját érdekében azonnal tud intézkedni. Ellenben ha rendőrségi megkeresés után, feltűnik egy körözött készülék IMEI száma a hálózatában, akkor azt szintén a saját érdekében le sem sz@rja, hiszen neki az a lényeg, hogy használják a telefont. Az, hogy azt a jogos tulajdonosa teszi, vagy egy tolvaj, az már neki mindegy. Sajnos ez az én keserű tapasztalatom, és véleményem. Az meg, hogy a rendőrség ingyen dolgozik?! No ne már. Az adófizetők kemény forintjai tartják el őket! Ezért meg elvárható azért valami szerintem. No de fejezzük be, mert a végén még kapunk a fejünkre, hogy ez nem a fórum témája, és ne offoljunk annyit.
    #Hriska
    Miért ne menne? Legfeljebb a legújabb verziót kell használni!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A52S

Aktív témák