Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ToMmY_hun

    senior tag

    válasz Lilifee #3474 üzenetére

    Én csak 21 vagyok, mégis egyetértek. Nem a kor számít, hanem a gondolkodásmód :)

    C programmers never die, they are just cast into void.

  • F-ECT$

    titán

    válasz Lilifee #3474 üzenetére

    Akinek lehet, annak általában válaszol valaki. Viszont
    -1000x elmondot dolgokra
    -réteg problémákra
    -nem pontosan megfogalmazott hibákra
    nem fogja senki beírni, hogy "nem tudom" vagy "1.hsz", hanem egyszerűen nem jön rá válasz. Ilyenkor, azaz ha pár óráig nincs reakció, akkor érdemes még1x beírni. (És nem csak linkelni.)

    Dive ever, work never.

  • zack

    nagyúr

    válasz Lilifee #3474 üzenetére

    Remélem vannak még egy páran akik így látják ahogy te is. :R
    A kor és a regisztrált napok száma max. annyit számít, hogy 30 feletti ember már nem pattog hülyeségeken, pláne nem egy fórumon. :)
    A régi regisztráció ill. tapasztalat, meg talán segít kezelni a problémásabb fórumozókat, ill. globálisan jobban átlátni a Prohardver-t mint fórumot.
    És ahogy írtad te is, itt nem vitákról van szó. Mert egy szakmai vita mindenképpen egy szakmai topik része. Szívesen olvasok a ROM-okról is, mert bár nem érint napi szinten, a GS2-höz tartozik, és bár tényleg ez a fő téma topikon belül napi szinten, az se baj ha nem csak erről van szó állandóan. ;)

    (#3478) F-ECT$

    Köszi! :R
    Akkor fotós cucc után nézelődök egy kicsit. Bár ez a camera.apk mod. is jó lehet...Nem kell túl bonyolult progi effektekkel telerakva. Egyszerűen könnyen kezelhető legyen, de a fontosabb funkciókat tartalmazza. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • R2D20208

    addikt

    válasz Lilifee #3474 üzenetére

    Bemutatkozó nap. Ok . Balázs vagyok, és 38 ;] És néha vicces, néha magatartásommal nem eme fórumba illő egyén .Tudom. De ha nem ez a felem van , akkor talán akár stimmelhetek is ide. ( valamit már lehet raktam le az asztalra ) Na viccet félrerakva. Itt nem Zack a személyes probléma, és nem ő volt a személyes " támadás " - ok fő oka. Hanem az i4. Megindoklom. Ha ő i4 tulaj volt, márpedig igen, és járt i4 Fórumra, szakmai Topickba ( márpedig igen ), hisz látszik szakmai szintű hsz - eiből, akkor tudja, hogy volt fogadva i4 Topickba , ha valaki csak beírta SGS, vagy hogy valamiben jobb az SGS. Ebből nem egyszer, nem 2 szer , hatalmas Bannok ( volt benne részem ) folyamatos Modkerben járás volt I Phone készülék tulajok részéről, és nagyon nagy Topicktakarítások voltak, Moderátori kiemelt szövegű figyelmeztetéssel, "Ez az I Phone 4 szakmai Topicja és hangsúlyozva, minden készülék mennjen a saját topickjába, vagy egy közös androidos vitatopickban legyen kielemezve a téma. Na a lényeg, sajna ha i4 felhozódik bármikor, bármivel kapcsolatban, és szinte bármely más szakmai Topickban ( nem csak itt láttam ) , akkor kitör a vita. OKát nem tudom. Én, részemről ezt szerettem volna elkerülni. Nem személyes probléma volt Zack ellen, hanem hogy ha lehet, ne kezdődjön itt semmi ócsárolkodás, vita, ami lenni szokott Apple miatt. ( köztudott az Android - Apple barátság )
    Szeretném, ha eme értelmetlen vita nem folytatódna.
    Na én is írtam, csak kicsit rövidebb monológot :)

    [ Szerkesztve ]

    ★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

Aktív témák