Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Rotate #23466 üzenetére

    Ezzel a tokban hordott visszhangos problémával kerestem meg a Samu prémium garis ügyfélszolgálatát. Ha kijönnek, számla nélkül szóba sem állnak velem, legalább is a telefonban ezt mondta az ügyfélszolgálatos.
    Az, hogy személyesen elvitt Samu szervízekben kérik e a gyakorlatban azt nem tudom, mert nem volt még gondja a telefonomnak. Ennek az apró problémának a megoldása is úgy érte volna meg nekem, ha a helyszínen tudják javítani, mert egyébként nem foglalkozom vele.
    Minden más tökéletes. 2011.12.17.-i vásárlás, és se egy beégés se egyéb más gondom nincs vele (kopp-kopp). Fél éves, van még rá 2014.02. hóig gari, tehá bőven megéri megtartanom ezekkel a kondíciókkal. :K

    Főleg, hogy itt is cikkeztek arról, hogy ezeket a jelenlegi több magos SoC megoldásokat nem kezeli jól az Android. Tehát jelenleg a GS2 tulajok akkor teszik a legjobbat maguknak, és a pénztárcájuknak is, ha kivárnak. A jelenlegi 4 magos rendszereket kár megvenni.
    Tisztában vagyok vele hogy az Intel konkurencia, és részben érthető a köpködés, de azért a konkurencia harc mögött sajnos nagy igazságtartalmat is érzek. :U
    Hogy ez szoftveres gond e vagy hardveres, tök mindegy. Ebben a generációban szerintem nem lesz megoldva ez a probléma, tehát a jelenlegi 4 magos SoC generációt simán kihúzhatjuk az S2-vel.
    Jelenleg 1 telefon maradt amire cserélnék, de erre is csak akkor, ha drasztikusan meg fog újulni (i6). De azt azért el kell mondanom, hogy globálisan az Android mint rendszer jobban tetszik így fél év után, mint az iOS amit ugye 1 évig használtam (i4). Tehát elképzelhető, hogy maradni fog az S2-öm 2012 / 2013 első feléig.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák