Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ToMmY_hun

    senior tag

    válasz #68216320 #17262 üzenetére

    Erre sajnos nem tudok válaszolni. Aki használta mindkettőt majd ír talán. :)
    Annyit tudok mondani neked, hogy én Siyah 3.1.2 kernellel és egy MIUI rommal komoly üzemidőket tudok elérni. Érzésre jobbnak tűnik a GB-nél, de mivel akkor még nem mértem a fogyasztást így megesküdni nem mernék rá.

    C programmers never die, they are just cast into void.

  • Gergőkee

    aktív tag

    válasz #68216320 #17262 üzenetére

    Nálam nagyobb ellenálló nem volt az ICS-el szemben, de nem bántam meg a cserét.
    Szubjektív véleményem következik(!)
    -Az akkuidő semmiképpen sem rosszabb, de nem is jobb.
    -Talán szemrevalóbb az ics.
    -A scroll-t megszoktam, elsőre furcsa volt. DE ha töltőn lóg a telefon, akkor furán viselkedik az érintésre.
    -Elég sokszor van, hogy egy-egy app (akár a gyáriak is talk, gmail, beállítások) fekete képpel kilép. Pár másodpercig olyan, mintha csonttá fagyna a telefon, csak a status bar látszik, utána kiírja, hogy pl "a gmail app bezárt". Nagyjából napi 1-2 ilyen van.

    Ha lecseréled, akkor a megszokás után megbánni nem fogod. Viszont előnyöd sem sok fog származni az upgradeből.

    Nekem pl 1 egész napot vett igénybe a 100+ appom, 20 widgetem újbóli beállítása.

    Kb olyan, mint lecserélni a "régi" (de már az új, 2005-től 2011-ig gyártott) suzuki swiftet egy újra (2011-). Jó, jó, de semmi extra a régihez képest.

    A rendszeredet úgyis a használt appok szabják meg.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák