Hirdetés

Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    Sziasztok!

    Mobil vásárlás előtt állok és lenne egy kérdésem. Sokat olvastam az s2-es kijelző hibájáról, hogy sötét szobában foltos, ill könnyen beég. A kérdésem az lenne van e bármi esély arra, hogy lehetőleg jó készülékhez jussak. Tehát van e sorozatszám amivel nem volt gond, esetleg bolt ahol érdemes megvenni. Én speciel a gsmline-ban vettem mindig a telefonjaimat, nem volt velük gondom, ami nem jelenti azt, hogy most nem lenne :) Életbe nem költöttem ennyit mobilra.... Számomra eleve rejtélyes, hogy hogyan lehet 1 éves garanciával eladni egy telefont, ott mi lehet a gubanc. Tudtommal mindenképp 2 év gyártóival érdemes megvenni ezt is. Szóval ha valaki tudna írni mennyire gyakori ez a hiba, hol érdemes megvenni a telefont, akkor azt megköszönném. Iszonyat szőrszálhasogató vagyok az új dolgokkal kapcsolatosan, szóval amennyire vágytam erre a telefonra annyira kezdett elmenni az életkedvem egy-két cikk elolvasása után. Nem igazán szeretnék belenyúlni egy hibás készülékbe és hónapokat szenvedni, mert rossz helyen vásároltam ahol nem segítőkészek az eladók. Szóval minden tanácsot szívesen vennétek tőletek, mivel egyáltalán nem mozgok otthon ezen a téren.

    Előre is köszönöm mindenkinek aki válaszolna és segítene

Aktív témák