Hirdetés

Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz zack #42967 üzenetére

    egy hónapot szenvedtem a Sonic-kal, elég már a bohóckodásból :) nem az év üzletét szeretném megcsinálni, jelenleg úgy érzem a Nexus tudása is bőven elég lenne, illetve most sokkal kisebb helyen kell elférnem mint 12GB, és nem zavar, inkább a sebesség teljes hiánya :D

    kicsit meg is untam ezt a nagy haladást a korral... nekem kell jó áron egy korrekt gép, amire még jó darabig jönnek majd frissítések... mire S2-re kijön a JB addigra a Nexus-on 4.2 lesz, ami megint csak jó cuccokat fog hozni... sokat osztottam-szoroztam és rájöttem, hogy igazából amennyivel jobb az S2, az nekem nem is olyan fontos... is igencsak unom már a TW-t, a romolás meg nem az én világom...

    persze lehet, hogy holnap jön a mail, hogy a héten várhatom vissza a telefont, de addig is reménykedek, hogy cserélhetek valami másra, és még pénzem is marad :)

    Huawei D1 Quad XL is kellett, aztán rájöttem, hogy mire is? netre meg twitterre? hát arra bőven elég a Nexus is... és a frissítések és a gyári android sok mindenért kárpótol... a szarabb kamera sem izgat annyira, nem vagyok profi fotós, és ennél szarabb fényképezőjű telefonommal is voltam már elégedett... :)

    ha meg megunom a Nexus-t, akkor eladom, és veszek majd mást, mondjuk S2-t :D

Aktív témák