Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz bpmcwap #41527 üzenetére

    Ez nincs így. Nagyon nincs így. Ha tőzsdézel és nem értesz hozzá, hiába mondja el bárki is. Szinte biztos hogy bukni fogsz. Ezért célszerűbb ilyen esetekben megbízni valakit, pl. egy brókert, hogy használja a pénzünket, mert attól hogy valaki elmagyaráz dolgokat még nem leszel bróker, ahogy űrhajós sem. :(
    Deviza tőzsdével foglalkoztam én is. Volt sikerélmény is, meg bukó is. Összességében persze nem kis bukó. :U
    Az hogy megmagyarázod, hogy nulla tudással miért akarsz romolgatni, az egyéni szoc probléma, de ettől még nincs igazad. :U
    Az pedig hogy mit olvastál el és mit nem...Az "EFS mappa" téma 1000x le van írva. Itt is, pdafanclub-on is, és szinte minden Androiddal kapcsolatos fórumon, mint ahogy az is hogy root-olni kell e előbb vagy frissíteni.
    Nem akarsz művelődni a témában az Andoid alap dolgait illetően, mondván te ehhez úgysem értesz, ellenben frissíteni akarsz.
    Én azt mondom, ilyen hozzáállással inkább használd a Kies-t, amit arra találtak ki, hogy aki nem akarja magát beleásni, az is tudjon frissíteni.
    Az elmúlt időszakban akik téglásították hasonló "tudással" rendelkeztek mint te, tehát tapasztalat van bőven az elmúlt hónapokból. :U

    Egyébként először felteszed a ROM-ot, és utána rootolsz...Ha csak ennyi segítség kell ahhoz hogy sikerüljön, akkor elnézést, de ebből a kérdésből adódóan amit feltettél ezt erősen kétlem. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák