Hirdetés

Aktív témák

  • Gloob

    addikt

    Sziasztok
    Tegnap kérdeztem itt. és ezt, amire csak részben érkezett válasz. Most megpróbálom megválaszolni én magam. 1.5 hetes SGS2 tulajként, kb 2.5-3 éves androidos tapasztalattal írom. Lehet, hogy mindenhol nem pontos, de én ezt tudtam kihozni belőle. Szóval az appok fagyasztásával csínján bánni! Az ICS tudja ugyan fagyasztani a dolgokat, de kiolvasztani már nem, legalábbis nekem nem sikerült. Próbáltam a TB-vel, a Root Freezer-rel, a Root System Remover-rel, és a saját alkalmazáskezelővel is, de nem ment. Ennek következménye lett egy ROM csere, amit először úgy oldottam meg, hogy odinnal simán ráhúztam az LPQ magyarra az LP7 hollandot. Ment is a dolog, de a fagyasztott appok továbbra is fagyasztottak maradta. Mivel én is fagyasztottam a névjegyzéket, és a tárcsázót is többek között, és nem tudtam kiolvasztani, így nem lehetett semmilyen szerkesztési műveletet végrehajtani a névjegyeken, sőt még az új névjegy felvitele sem működött, és a kódos dolgokat sem lehetett használni. Ezek után nem tudtam mit tenni, visszaállítás gyári állapotra a menűből. No ez rendbetette, de ugye a telefont újra kellett lakni. Most a holland LP7 van rajt és megy minden a névjegy szerkesztés, meg a kódos dolgok. Mindezt azért írtam, hogy akinek ez szükséges az a fagyasztással csak csínján bánjon, mert előfordulhat, hogy nem tudja felolvasztani, aztán lehet romot tenni újra, ill. gyári visszaállítás és a telefon belakása újból. Jelenleg is vannak fagyasztott dolgaim, és azokat sem tudom kiolvasztani, de most csak olyanokat fagyasztottam amiket tudom, hogy soha nem fogok használni. TW Launcher-t, névjegyzéket, tárcsázót soha nem fagyasztok többé. Ez gondolom ICS hiba, és majd talán megoldják egyszer. Egyébként marha jó hogy ma jött a magyar LP7 legalább lehet megint csinálni valamit :W Ezzel kapcsolatban kérdeznék is valamit. Ha én a holland LP7-re odinnal minden wipe nélkül (legfeljebb chashe és Dalvik wipe) ráeresztem a magyar LP7-et akkor nem lesz gubanc? A rootolást majd megoldom természetesen, Mindezek csupán okulás gyanánt íródtak. Lehet hogy a rutinos SGS2 használók, és hozzáértök egyszerűbben megoldották volna, de tőlem ennyire tellett, hozzátéve azt, hogy minden segítség nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A52S

Aktív témák