Hirdetés

Aktív témák

  • agabe

    addikt

    minden topic kicsit mas (sokban voltam mar aktiv, es van tobb amit kovetek jelenleg is), de mindenhol (itt is) vannak segitokesz tagok, csak esetleg ok epp most nem nagy letszammal voltak jelen.
    az elso hozzaszolas nem tokeletes valoban (bar perpill nem erzek kesztetest, hogy probaljak egy szerintem jobbat irni, es persze boven lehet, hogy nem is sikerulne), mert nem eleg "szajbaragos" nekem pl.
    jopar tipus fordult mar meg nalam (tobbek kozott sgs1 is ami igencsak hasonlo, de sokkal tobb volt a kulonbozo gyartmany) es bizony nem volt nekem sem minden kapasbol egyertelmu (s2 elott kozvetlenul mas gyarto keszuleke volt igy sokat felejtettem is ami konnyebb mint gondoltam), es nem volt eleg egyszer elolvasni, sot nem csak ezt olvastam, hanem mas forumokat, leirasokat is (xda, pdafanclub, blogok) mert nem akartam nekiallni addig en sem amig nem tiszta minden, es erre emlekeim szerint rament eleg sok ora (nem 2-3).
    ezek utan meg mindig akadt olyan problema ami felmerult (szolgaltatofuggo allapot visszaallitasa), de par oran belul igen kimerito valszt, sot kulon osszedobott romverziokat is kaptam, szoval azt tudom mondani, hogy bizony itt is sok a segitokesz ember, csak nem mindig vannak jelen.
    kicsit en is erzem, hogy el van tolodva jelenleg a topic a romolatas szendvicses iranyaba...de most ez az ujdonsag, es ezt probalgatja majdnem mindenki, es emellett van aki csak siman atmenetileg besokallt a segito leirasok esetleges ismetlesebe.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák