Hirdetés

Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz trobi28 #14089 üzenetére

    akkor így lesz, köszi :)

    XXKI3 volt rajta gyárilag mikor megvettem, valahonnan úgy rémlett az nem egyfájlos, úgyhogy azt töltöm most... remélem ez 3+1es, fakó is a Kies logo SamMobile-on a Download link mellett, szóval ha nem Kies-es ROM akkor valszeg sokfájlos... (valaki írt itt ilyet korábban, van is benne logika)

    erről jut eszembe, hogy érdekes dolog ez, ezek alapján akkor elvileg hivatalosan nem lehetett XXKI3-ra frissíteni Kies-szel, mégis nekem azzal a dobozban érkezett... akkor egy nem hivatalosan kiadott ROM-mal árulhatták? mondjuk nincs jelentősége, csak mint észrevétel... :U

    szerk. akkor ha simán újraraknám az LPS-t, elvileg az is segítene? fene tudja mit módosított az a recoverys zip, de biztos annak a hibájából vannak most a gondok... (jobban jártam volna, ha eleve úgy rootolom, mint most :D )

    ja és a legviccesebb fordulat, ugye van ez a van is meg nincs is root helyzetem, de a system mappába be tudok jutni, és a triangleaway is működött... appeket fagyasztani/ olvasztani viszont nem enged...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák