Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz cassius.clay #13307 üzenetére

    A csere után az eleje lelkes volt, de utána jött egy leívelő szakasz. Aztán ahogy teltek a napok, hetek, hónapok annál biztosabb voltam, hogy jó cserét csináltam. Szeretem a telót, amióta az LPQ-t elhagytuk azóta meg egyenesen szárnyal (LP3, LP4, LP7), és egyre kevesebb a gond. Sokat számít, hogy nincs gond a romokkal, mert így sokat tudok foglalkozni az alkalmazásokkal is. 1-1 progi pedig nagyon feldobja a használhatóságot, ha pedig mindenre megtaláltad a megfelelőt, szinte tökéletes teló lesz. Tény hogy részben a felbontás miatt grafikailag szebbek a progik iPhone-on, de én egy program esetében a működést, és a felhasználhatóságot többre tartom mint a csili-vili kinézetet. Már az iPhone topikba megkaptam, én vagyok az egyetlen aki azt mondja, jobbak az Androidos progik, de ha egyszer ez van, akkor vállalom. Sokan túlmisztifikálják az iPhone tudását, és természetesen van némi alapja, mert jó kis kütyü, de amikor azzal jönnek az értesítési rendszer mennyivel jobb iOS-en akkor röhögő görcsöt kapok. :) Nekem ez a szalagos diszkrét megjelenítés telitalálat. Nem kell ennél több. Jelez mindent. iPhone-nál meg az a plusz fícsör hogy pop-up fel is dobja akár lezárt képernyő mellett? Ragyogó. :DDD Főleg ha bizalmas sms díszeleg a lezárt képernyőn... :U
    Jó kis kütyü ez, közel sem biztos hogy cserélni fogom GS3-ra, vagy a New iPhone-ra. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák