Hirdetés

Aktív témák

  • akika2011

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni.

    Kicsit még amatőr vagyok, ezért inkább kérdeznék mielőbb...

    Rootoltam korábban a telómat, rendben ment minden de most kipróbáltam a frissítést olyan módon, ahogy a link alatt van, 1-es pont. http://androidportal.hu/2012-03-14/samsung-galaxy-s-ii-ice-cream-sandwich-frissites-i9100xxlpq-root-guide-fakultativ-program
    A SpoofFW progival átirtam a megadott értékeket, és ezt követően tényleg frissítette a kies a telót, mintha független lenne. Viszont nem csináltam backupot, így a rootolás eltünt. (A SpoofFW-vel lehetett csinálni a KI4-ről mentést). Most LPQ ír a teló. Ez mennyiben érint? Vissza kell valahogy állítani a régit? (KI4-et?) vagy így maradhat szerintetek?
    Most hogy frissült az ICS-re, megint rootolni kéne, de sajnos nem tudom, hogy milyen verziót használjak az ODIN-ban. A KI4-est, mint korábban, vagy a mostani LPQ-ra keressek valamit? a fenti progi is csak ROOT-tal megy, tehát azzal sem tudom visszaállítani a régi KI4-es verziót.

    Más: Nem tudom, hogy aki frissítette a telóját, nem vette észre, hogy kevésbé világít a kijelző? Nekem ez tűnt fel...

    Köszönöm a segítséget!!!

    Üdv

Aktív témák