Hirdetés

Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz VD #9468 üzenetére

    Ezt itt most gyorsan megcáfolom...
    GSMLINE-nál vettem a HP H6340-es PDA-m, a Nokia E51 telómat, a HTC Diamond 2-met, és most az SGSII-t. Utóbbit ott bontotta ki a dobozából előttem...
    A Diamondnak fél évvel a vásárlást követően kijelző hibája lett (newton rings), szó nélkül intézték a garanciális ügyeket, amíg én vígan nyomkodtam egy másik D2-t. A Nokia Magyar a HTC angol-európai volt, míg az SGSII-m gyárilag Magyar régiós, értsd nekem az KF3-as ROM frissítést követően rögtön szépen magyarul kezdte az Android, hogy a "Folytatáshoz itt érintse meg" vagy mi az a szöveg amit az induláskor mond... Anélkül, hogy bármiféle IMEI-s trükközést nyomtam volna...

    Közöm nincs a GSMLINE-hoz, csak a valós tapasztalataimat írtam le.
    És egy cseppet finomítanék a fogalmon, nem áfacsalók, csak kihasználják a törvényes keretek közötti lehetőségeket, áfacsalók akkor lennének, ha nem fizetnék be az áfát...

    Kedves VD, te vajon hány telefont vettél ilyen áfa csaló boltból? Mert ha egyet sem akkor nem kéne ilyeneket írnod...

    És még egy dolog, áfa csalók vagy nem jómagam kb 90E-t spóroltam azzal, hogy náluk vettem a négy telómat... Lényeg meg az, hogy pénz beszél...

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Aktív témák