Hirdetés

Aktív témák

  • turbobusa

    senior tag

    válasz XP NINJA #47163 üzenetére

    Szoftver terén első osztályú az Apple csak néha idegesítő eléggé a túlzott zártsága. Egy gép szinkronhoz, megosztás, letöltés, ami számomra negatívum, de amúgy baromi jó készülékei vannak. 3Gs még mindig gyorsaságra megkergeti az SGS-t, pedig hardver terén gyengébb. Optimalizálásnak van jelentős szerepe.
    Leendő android mellett biztosan megtartom a 3-ast, hiányozna szerintem a gyermekded betegségei ellenére. 2 év alatt még nem hagyott cserben, remélem ezentúl sem fog csalódást okozni. :)
    Ha újat akarsz venni, akkor érdemes várni s karácsonykor esetleg megvenni az ötös szifont, mert mindig ősszel debütál, addigra kapható lesz.
    4s ára lemegy akkor, bár az ötös teljesen új konstrukció lesz. Kijelzőt nem tudom megtartják-e szabványméreten, mondjuk ez is vegyes érvekkel rendelkezik. Nekem eddig még károm nem származott belőle. :)
    Ha Apple-t akarsz venni, várd meg az ötöst vagy ha türelmetlen vagy 4s-el is jól jársz.
    Apple fejlesztések terén nagyon a toppon van ahhoz kétség nem fűzhető.

    S2-vel megtöröm majd az eddigi szifon iránti fanatizmusomat. :D
    Ha nem jön be akkor visszatérek, Htc például nálam nem játszik. Borzalmas külsővel rendelkeznek azok a mobilok szerintem, semmi elegancia, nem az én ízlésem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák